logo sofa-phase sedackyphase

Promocja

PROMOCJA MAJ! Zamów nową sofę do 31.05.2018 r. i skorzystaj z następującej promocji:

 

Szanowni Klienci,

Jeśli odwiedzasz dowolny sklep Phase, możesz skorzystać z aktualnej zniżki, 4,6,8 lub 10, w zależności od ilości zamówienia. Jeśli zamówisz miejsce w kategorii Luksus, dodaj 10% rabatu. Jeśli zamówisz miejsce w kategorii Ekskluzywne, dodaj zniżkę 5%.

 

Tylko teraz przedłużona GWARANCJA na 4 lub 5 lat zupełnie ZA DARMO!!!

Do niedawna była możliwość przedłużenia gwarancji za dopłatą w wysokości 679 PLN. Jednak aktualnie otrzymają Państwo gwarancję na swoją sofę od firmy Phase ZA DARMO. Zależy to głównie od materiału obicia, który Państwo sobie wybiorą.

Głównie zależy to od typu materiału który wybierzecie. Na materiał z kolekcji Exclusive otrzymacie 4 lata gwarancji na sofę oraz 5 lat gwarancji na materiał. Z kolei na materiał obicia z kolekcji Luxury otrzymacie 5 lat gwarancji zarówno na sofę, jak i materiał.

 

 

UWAGA promocja jest ograniczona czasowo:

Ta promocja jest ograniczona czasowo do 31.05.2018. Nie jest możliwe łączenie tej promocji z innymi promocjami ani nie obowiązuje ona wstecz. Nie obowiązuje ona na dodatkowo płatne nóżki oraz dodatkowe poduszki.

Adres salonu:

Ul. Puławska 452
02-884 Warszawa

NEWSLETTER
Aby lepiej pomóc Wam przy wyborze tej właściwej sofy, używamy plików cookies. Przeczytajcie, na czym polega używanie plików cookies.