logo sofa-phase sedackyphase

Promocja

Sofa PHASE wreszcie w Warszawie!

LISTOPADOWA przedświąteczna PROMOCJA w salonie Sofa PHASE

 

Wysokość rabatu na nową sofę zależy tylko od Was:

Szanowni Klienci,

Jeżeli odwiedzicie salon Sofa PHASE w Warszawie możecie skorzystać z aktualnych promocji – rabatu w wysokości 10 lub 15%. Wysokość rabatu będzie uzależniona od wartości waszego zamówienia. Na zamówienia o wartości do 6790 zł dostaniecie 10% rabatu, z kolei na zamówienia o wartości większej niż 6790 zł dostaniecie 15% rabatu na całe zamówienie.

 

Wysokość rabatu możecie powiększyć o kolejne 3 lub 5%!

Jeżeli zamówicie sofę z obiciem wykonanym w jednym z wielu specjalnych belgijskich materiałów z kategorii Exclusive, wasz rabat zostanie powiększony o dodatkowe 5%. Te wysokiej jakości materiały posiadają aż 5 lat gwarancji!

Jeśli natomiast zamówicie sofę z obiciem wykonanym w jednym z wielu materiałów z kategorii Classic plus, wasz rabat zostanie powiększony o dodatkowe 3%.

Tylko teraz przedłużona GWARANCJA na 4 lub 5 lat zupełnie ZA DARMO!!!

Do niedawna była możliwość przedłużenia gwarancji za dopłatą w wysokości 679 PLN. Jednak aktualnie otrzymają Państwo gwarancję na swoją sofę od firmy Phase ZA DARMO. Zależy to głównie od materiału obicia, który Państwo sobie wybiorą.

Głównie zależy to od typu materiału który wybierzecie. Na materiał z kolekcji Exclusive otrzymacie 4 lata gwarancji na sofę oraz 5 lat gwarancji na materiał. Z kolei na materiał obicia z kolekcji Luxury otrzymacie 5 lat gwarancji zarówno na sofę, jak i materiał.

Rewolucyjne dywany CARPET DECOR ekskluzywnie tylko w salonach PHASE i ze zniżką 36%

Słyszeli już Państwo o dywanach odpornych na bród, niechłonących wody, bez niekorzystnego wpływu na zdrowie oraz takich, które można prać w pralce? Firma Sofa Phase przedstawia do swoich sof nową kolekcję rewolucyjnych dywanów Carpet Decor z fantastycznie wykonaną powierzchnią EASY CLEAN. Wszystkie wzory dywanów można zobaczyć i kupić tylko w salonach Sofa Phase.

Przy okazji 10. lecia założenia firmy Phase mają Państwo możliwość kupna dywanu ze specjalną zniżką do 36%. Standardowa cena dywanu wynosi 1 316 PLN z VAT a po rabacie tylko 844 PLNz VAT

Wszystkie krzesła, fotele, stoliki i leżanki z rabatem 15%

Jeżeli zamówią Państwo jakiekolwiek krzesła, fotele, leżanki, taborety, stoliki albo dodatki z e-shopu otrzymają Państwo rabat w wysokości 15%.

UWAGA promocja jest ograniczona czasowo:

Ta promocja jest ograniczona czasowo do 30.11.2017. Nie jest możliwe łączenie tej promocji z innymi promocjami ani nie obowiązuje ona wstecz. Nie obowiązuje ona na dodatkowo płatne nóżki oraz dodatkowe poduszki.

Adres salonu:

Ul. Puławska 452
02-884 Warszawa

NEWSLETTER
Aby lepiej pomóc Wam przy wyborze tej właściwej sofy, używamy plików cookies. Przeczytajcie, na czym polega używanie plików cookies.