logo sofa-phase sedackyphase

Chat online– Obsługa Klienta

bekcikova-1
Miriam Bekčíková

Potrzebują Państwo rady?

  • Chcą Państwo zapoznać się z ceną?
  • Potrzebują Państwo pomocy przy wyborze sofy?
  • Pomocy przy wyborze rozmiaru?
  • Pomocy w czymkolwiek?

Bez wahania skontaktujcie się z nami, chętnie poświęcimy Państwu czas. Jeśli mają Państwo pytania, potrzebują rady, albo chcą Państwo podzielić się swoimi uwagami, prosimy o kontakt pisemny bądź telefoniczny.

Dbamy o Państwa radość i satysfakcję- oprócz szerokiej oferty wyposażenia meblowego w postaci sof i kanap oferujemy Państwu również niezastąpioną Obsługę Klienta. Jako jedyni na słowackim i czeskim rynku oferujemy darmową obsługę dla wszystkich naszych obecnych i przyszłych klientów.

Szczęśliwy traf z sofami Phase oznacza:

  • Dostępną pomoc zawsze pod ręką
  • Bezpłatne doradztwo specjalistyczne
  • Potwierdzone i aktualne informacje

Cieszcie się z nowych i piękniejszych mebli, resztę zostawcie nam!

Pn-Pt: 10:00 – 18:00

Email

warszawa@sofaphase.pl

Najczęściej zadawane pytania

Chcę sama skompletować sofę i oszacować jej cenę, jesteście w stanie mi z tym pomóc?

Meble produkujemy na podstawie indywidualnych zamówień, z dodatkami i tapicerką wybranymi przez klienta według własnego uznania . Każdy z modeli można skompletować za pomocą komponentów tak, aby otrzymać dowolny kształt. Schematy komponentów znajdują się przy konkretnych modelach w zakładce Menu w sekcji Rozmiary. Meble tworzone są w czterech grupach podzielonych ze względu na cenę oraz jakość. Do wyboru mamy również cienką bądź grubą skórę. Przy każdym z modeli w Menu znajduje się Cennik. W cenniku znajdują się ceny poszczególnych komponentów podzielone na kolumny według rodzaju materiału na obicie. Nad kolumnami znajdują się nazwy materiałów obiciowych. Oznacza to, że aby obliczyć cenę końcową mebla, należy podliczyć ceny pojedynczych komponentów w wybranych rodzajach materiału obiciowego. Od ceny, którą uzyskamy odliczamy aktualną zniżkę i dzięki temu uzyskujemy cenę końcową. Będziemy wdzięczni, jeśli skontaktują się Państwo z nami drogą online poprzez chat, pomożemy Państwu przy obliczaniu ceny.

Jak mam zabezpieczyć przed zniszczeniem skórzaną sofę, którą otrzymałem?

Państwa mebel pachnie jeszcze nowością, ale mimo to potrzebuje natychmiastowego zabezpieczenia. Podczas produkcji skóra nie jest impregnowana, dlatego do nowej sofy dołączamy bezpłatny środek impregnujący. Należy go użyć po dostarczeniu i rozpakowaniu sofy. Dzięki temu, że środek ten zawiera filtry UV, antyoksydanty i wosk Carnauba pozostawia skórę przyjemną w dotyku i tworzy transparentną warstwę, która chroni powierzchnię skóry przed ścieraniem, oraz wyblaknięciem, umożliwia również łatwiejsze czyszczenie. Kolejnej impregnacji proponujemy dokonać po około 6 miesiącach W naszej ofercie mamy specjalne pianki czyszczące, oraz zestawy do zabezpieczania skórzanych mebli zawierających środek impregnujący i piankę czyszczącą, która skutecznie wyczyści każdy brud, nawet w zagięciach obicia.

Jestem zainteresowany meblem skórzanym, jakie mam możliwości wyboru, ile rodzajów skóry macie w ofercie?

W ofercie mamy delikatną skórę o gramaturze 0,9 – 1,1 mm, oraz grubą o gramaturze 1,3 – 1,5 mm. Gruba skóra nie nadaje się jednak do wszystkich modeli. W przypadku tych, które posiadają jakiekolwiek mechanizmy ruchome, można mówić jedynie o obiciu z delikatnej skóry. Powodem, dla którego nie polecamy użycia grubej skóry przy niektórych rodzajach sof jest prawdopodobieństwo marszczenia się podczas regulowania pozycji siedzenia. Delikatna skóra ma wystarczającą jakość i wytrzymałość, dlatego też nie należy się obawiać zastosowania jej przy produkcji sof.

Jaka jest procedura postępowania przy zgłaszaniu reklamacji?

Na naszej stronie internetowej w sekcji Reklamacje znajduje się formularz, który należy wypełnić w przypadku zgłaszania reklamacji, a następnie przesłać pod podany adres e-mailowy. W przypadku, gdy będą Państwo potrzebować pomocy przy wypełnianiu, z chęcią pomożemy, również na miejscu, w salonie sprzedaży, w którym dokonywali Państwo zamówienia. Po odesłaniu wyżej wspomnianego formularza skontaktuje się z Państwem pracowniczka Działu Reklamacji, która umówi Państwa na wizytę serwisanta i poinformuje o dalszych krokach postępowania dotyczących Państwa reklamacji.

Chcę zmienić obicie sofy, czy taka usługa jest możliwa i jaka jest jej cena?

Tak, oferujemy taką usługę, dotyczy ona wybranych modeli. Jeśli są Państwo zainteresowani zmianą tapicerki, o cenie takiej usługi mogą Państwo dowiedzieć się pod adresem mailowym: servis@sedackyphase.sk. W treści wiadomości prosimy napisać z czego składa się model, który Państwo posiadają, oraz na jaki materiał chcieliby Państwo zmienić obicie. Będziemy starali się sprostać Państwa oczekiwaniom jak najszybciej.

Jestem zainteresowany sofą narożną, jak mogę ją wybrać?

Ofertę narożników znajdą Państwo na stronie, po kliknięciu w głównym Menu na: MEBLE-MEBLE NAROŻNE. Projekt narożnika można składać ze wszystkich oferowanych przez nas modułów. Po kliknięciu na ikonę z nazwą modelu otworzy się GALERIA a w niej zestawy w różnych wariantach złożenia i różnych deseniach obicia. Po kliknięciu na ikonę konkretnego mebla w Galerii zobaczą Państwo rozmiar sofy, oraz elementy, z których się składa, ściślej ujmując, wszystkie komponenty na jakie składa się dany model. Do Państwa należy decyzja, który z modeli Państwa zainteresuje i z którego zdecydujecie się Państwo skompletować zestaw odpowiadający wielkości, którą Państwo potrzebujecie. Każda z sof narożnych wybrana spośród naszych modeli jest mobilnay i można ją skompilować w różny sposób, uzyskując różne kształty.

Gdzie produkowane są sofy PHASE ?

Sofy Phase produkowane są w zachodniej części Słowacji. W związku z tym, że spółka Phase jest równocześnie producentem, oraz sprzedawcą mebli tejże marki, naszym priorytetem jest produkcja sof i kanap o jak najwyższej jakości, nie tylko jeśli chodzi o konstrukcję mebla, ale również obicia. Oferujemy wiele materiałów tapicerskich do wyboru. W związku z tym, że produkty tworzone są przez nas, możemy pozwolić sobie na zaproponowanie naszym klientom nietypowego serwisu pogwarancyjnego. W naszych sklepach spotkają się również Państwo z wykwalifikowanym, wyspecjalizowanym i nad wyraz ochotnym i pomocnym personelem.

Gdzie mogę zobaczyć Państwa sofy ?

Sofy Phase sprzedawane są wyłącznie za pośrednictwem naszych własnych sieci sklepowych. Na Słowacji prowadzimy osiem salonów. Tam mogą Państwo nie tylko obejrzeć meble, ale również wypróbować je i zamówić bezpośrednio w naszej placówce w miastach: Bratysława, Trencin, Nitra, Trnawa, Żylina, Bańska Bystrzyca, Poprad i Koszyce. Szczegółowe informacje dotyczące każdego z salonów- dokładny adres, mapkę, parametry GPS, godziny otwarcia, kontakt telefoniczny oraz e-mailowy mogą Państwo znaleźć na naszej stronie internetowej, w sekcji KONTAKT – Salony. Po kliknięciu na nazwę miasta zobaczą państwo wszystkie dodatkowe informacje. Również w Czechach otwarliśmy dwanaście salonów, znajdą nas Państwo w Pradze, Riczanach, Czeskim Moście, Plzni, Czeskich Budziejowicach, Pardubicach, w Hradcu Kralove, Libercach, Brnie, Zlinie, Ołomuńcu i Ostrawie. Od teraz również mogą Państwo cieszyć się z nowo otwartego salonu w Warszawie. Salon mieści się na ulicy Puławskiej.

Czy możliwe jest dokonywanie zmian w obiciu bądź kształcie sof, które znajdują się już w magazynie i są gotowe do odbioru?

Sofy, które widnieją na naszej stronie w sekcji Sofy z magazynu dostępne są jedynie w układach i obiciach, które widnieją na fotografii. Jednak jeśli klient zainteresowany jest konkretnym modelem w innym zestawieniu, nie stanowi problemu przygotowanie go na specjalne zamówienie. W przypadku takiego zamówienia obowiązuje inna zniżka niż w ta dotycząca sofy dostępnejw magazynie. W przypadku zainteresowania zakupem sofy z magazynu należy skontaktować się z salonem położonym najbliżej miejsca dostawy. Za pośrednictwem naszego sklepu otrzymują Państwo gwarancję przewozu bezpośrednio do domu. W naszej placówce mogą również dokonać Państwo zapłaty. Nowością jest możliwość dokonania zakupu za pośrednictwem e-shopu.

Czy podczas składania zamówienia płaci się zaliczkę, jeśli tak, to w jakiej wysokości?

Płatność zaliczki nie jest wymagana, to od Państwa zależy, co jest dla Państwa wygodniejsze. Sumę za zakup sofy wystarczy zapłacić przelewem bankowym przed dostawą, bądź też w gotówce bezpośrednio przy odbiorze mebla od kierowcy.

Czy istnieje możliwość zakupu na raty?

Tak, istnieje możliwość kupna na raty, za pośrednictwem firm ratalnych Cetelem i Quatro. Podczas dokonywania zakupu należy mieć przy sobie dowód osobisty, oraz dodatkowy dokument potwierdzający tożsamość (prawo jazdy, lub ubezpieczenie zdrowotne). O dokładnych zasadach zostaną Państwo poinformowani w wybranej placówce. Pomogą z tym Państwu nasi pracownicy- asystenci sprzedaży, specjalnie wyszkoleni przez firmy ratalne w kwestii postępowania w przypadku tego typu sprzedaży, oraz posiadający specjalne systemy wgrane w komputer.

Po jakim czasie moja sofa będzie gotowa i dostarczona do mnie do domu?

O dokładnym terminie dostawy zostaną Państwo poinformowani przez nasze asystentki sprzedaży drogą telefoniczną bezpośrednio z salonu, w którym zamawiali Państwo swój mebel. Termin dostawy koordynują Państwo samodzielnie, w porozumieniu z Działem Logistycznym oraz Działem Produkcji. To te działy posiadają zawsze najaktualniejsze informacje o tym, czy Państwa sofa jest już gotowa do transportu. W wyjątkowych sytuacjach nasze asystentki poinformują Państwa o ewentualnych opóźnieniach w dostawie, oczywiście z należnym wyjaśnieniem, oraz poinformują Państwa o dalszym postępowaniu. W celu ustalenia terminu dostarczenia sofy mogą Państwo skontaktować się z naszymi asystentkami drogą telefoniczna lub e-mailową.

Ile trwa produkcja Waszych sof ?

Czas produkcji z założenia wynosi od 6 do 9 tygodni. Przebieg produkcji sof mogą śledzić Państwo w naszym unikalnym systemie kontroli zamówień, gdzie po zalogowaniu się ( należy wpisać login i hasło) wyświetli się Państwu stan produkcji Państwa sofy w wartości procentowej. Staramy się produkować sofy w jak najszybszym terminie, aby zadowolić naszych klientów. Pamiętajmy, że spółka Phase zajmuje się produkcją sof wyłącznie na specjalne zamówienia,co oznacza kompilację oraz wygląd obicia realizowane zgodnie z życzeniem klienta i według jego gustu. To sprawia, że każdy z naszych mebli jest niepowtarzalny.

Jaki rodzaj materiału należy wybrać, jeśli posiadam małe dzieci, albo zwierzęta domowe?

Jeśli szukają Państwo obicia, które jest odporne na wszelkiego rodzaju plamy, a równocześnie jest wystarczająco trwałe, mogą Państwo dokonać wyboru spośród materiałów tapicerskich Exclusive. W tej kategorii znajdują się materiały o wzmocnieniu technicznym, dzięki któremu zapewniają nieskomplikowany proces pielęgnacji – dzięki roztworowi uzyskanemu z płynnego mydła używanego do prania i wody pozbędą się Państwo plam z oleju, ketchupu, musztardy, wina, długopisów, szminek itp.
Przejdźcie do sofy z obiciem materiałowym.
sofy z materiałowym obiciem.

Czy mogę zamówić sofę na miarę ?

Dzięki wymiennej konstrukcji sofy można składać, uzyskując różne parametry z różnych komponentów, które produkowane są dla każdego modelu tak, aby rozmiar jak najbardziej pasował do docelowej wielkości. Propozycje wzorów komponentów dla każdego z modeli znajdują się w sekcji Rozmiary i właśnie z tych komponentów można stworzyć swój własny zestaw. Rozmiary komponentów podawane są z dokładnymi wykresami technicznymi i nie podlegają zmianie, co oznacza, że nie można jednego z komponentów skracać, albo przedłużać,lub dodawać mu funkcji, których nie posiada ( jak rozkładanie, albo schowki).

Czy macie w ofercie rozkładane sofy, które posiadają schowki?

W naszej ofercie posiadamy modele przystosowane do tworzenia prowizorycznych miejsc na spanie, są to modele Boston i Palermo. Posiadają one metalowe konstrukcje i materac o wysokiej jakości, przystosowany do rozkładania. Mogą być skompletowane jako niezależny, rozkładający się komponent, lub też komponent w kształcie L. W przypadku modeli sof narożnych istnieje możliwość wyboru mebla ze schowkiem, bądź też bez niego. Klasyczne rozkładane kanapy, które posiadamy w swojej ofercie, to modele Monaco i Bologna, które również stworzone są z myślą o awaryjnych miejscach do spania. Te meble jednak nie posiadają schowków. Wszystkie pozostałe modele rozwiązują problem spania poprzez przesunięcie puf, dzięki czemu zyskujemy przestrzeń idealną w przypadku tzw. noclegów awaryjnych.

Jakie są ceny sof?

Cena sofy zawsze zależy od tego, jakie komponenty niezbędne do jej produkcji wybierze klient. Do każdego modelu pasuje więcej komponentów, a ich rozmiary i wykresy znajdą Państwo na naszej stronie, przy konkretnym modelu, w Menu, w sekcji Rozmiary. W Cenniku znajdują się ceny komponentów podzielone na kolumny w zależności od tego, jaki materiał na produkcję sofy wybierze klient. Nad kolumnami znajdują się nazwy pojedynczych materiałów tapicerskich. Aby uzyskać cenę końcową, należy podliczyć ceny wybranych komponentów, a następnie odliczyć aktualną zniżkę. Będzie nam miło, jeśli skontaktują się Państwo z nami za pośrednictwem chatu, pomożemy Państwu z ustaleniem ceny.

NEWSLETTER
Aby lepiej pomóc Wam przy wyborze tej właściwej sofy, używamy plików cookies. Przeczytajcie, na czym polega używanie plików cookies.