logo sofa-phase sedackyphase

Właściciel

Właściciel

Zarząd

Łukasz Otremba

Dyrektor ds. handlowch

„Niska cena, wysoka jakość. To hasło 99% firm. Ale nie NASZE! Pragniemy zaproponować naszym klientom innowacyjny, designerski produkt o wysokiej jakości, który przyniesie im satysfakcję, ale również pewność, że zawsze mogą na nas liczyć! Nie jesteśmy tego w stanie zapewnić, jeśli będziemy najtańsi.“

Szanowny kliencie,
Sam jestem konsumentem, kupującym różnego rodzaju towary i korzystającym z różnych usług, dlatego też bardzo dobrze wiem, jak ważnym jest wybór właściwej firmy. Firmy, która dotrzyma swoich obietnic i nie odwróci się do mnie plecami przy pierwszym napotkanym problemie. Dlatego nasza firma stara się wyróżniać spośród konkurencji.

Jesteśmy jedną z nielicznych firm na Słowacji, które koncentrują się na usługach i satysfakcji klientów. Nasz Dział Sprzedaży oraz Dział Produkcji zatrudnia około stu pięćdziesięciu pracowników. Wszyscy z nich doskonale wiedzą, jak najlepiej zaspokoić potrzeby naszego klienta. Naszym priorytetem jest, aby każdy z klientów odszedł z naszego sklepu z poczuciem, że jest pewny, jaki produkt kupuje i jaką wartość ma marka PHASE.

Szanuję moich pracowników i cieszę się, że pracują w mojej firmie. Państwa satysfakcja jest dla mnie i dla nich ogromnym wyzwaniem. Dlatego też zdecydowałem się udostępnić swój kontakt e-mailowy bezpośrednio na stronie internetowej.

Będę wdzięczny, jeśli skontaktują się Państwo ze mną w przypadku, jeśli nie będą Państwo zadowoleni z naszych usług, lub jeśli któryś z naszych pracowników nie poświęci Państwu należytej uwagi. Postaram się rozwiązać ten problem jak najszybciej.

Będzie mi również niezmiernie miło, jeśli napiszą Państwo do mnie, kiedy będą Państwo zadowoleni z naszych usług. Z radością wyróżnię i pochwalę mojego pracownika.

 

Mój e-mail to:
Jeśli posiadają Państwo firmę, która oferuje usługi reklamowe, lub inne, prosimy o kontakt z Działem Marketingu:
NEWSLETTER
Aby lepiej pomóc Wam przy wyborze tej właściwej sofy, używamy plików cookies. Przeczytajcie, na czym polega używanie plików cookies.