logo sofa-phase sedackyphase

O firmie SOFA PHASE spółka z o.o.

Spółka SOFA PHASE należy do wysoko renomowanych producentów oryginalnych sof, których jakość znana jest pośród tysięcy zadowolonych klientów nie tylko ze Słowacji, Czech i Moraw, ale z całej Europy. Spółka mieści się na Słowacji, w miejscowości  Selec pod Trencinem. Wraz ze swoimi ponad 19-stoma markowymi salonami usytuowanymi na terenie Słowacji i Czech, Polski, oraz ekskluzywnym Działem Eksportowym na niemieckim rynku, poszerza swoją działalność na kolejne państwa Unii Europejskiej,  oferując sprawdzoną jakość i opierając się na wysoko rozwiniętej technologii, oraz oryginalnym designie.

Nad Państwa maksymalnym komfortem i stuprocentową satysfakcją czuwa zespół ludzi składający się ze specjalistów z długoletnią praktyką i bogatym doświadczeniem w gałęzi przemysłu zajmującej się produkcją mebli, w tym sof i kanap. Zespół łączy chęć rozwijania wysokiego poziomu produktów marki SOFA PHASE. Wychodzimy wciąż  naprzeciw, chcąc spełnić Państwa marzenia,ale również wyobrażenia. Oferta spółki wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniom na atrakcyjnośći funkcjonalnośćsofy. Te potrzeby są niezwykle ważne dla współczesnego klienta. Równocześnie jednak firma SOFA PHASE zachowuje swój niepowtarzalny charakter.

NEWSLETTER
Aby lepiej pomóc Wam przy wyborze tej właściwej sofy, używamy plików cookies. Przeczytajcie, na czym polega używanie plików cookies.