logo sofa-phase sedackyphase

Produkcja sof PHASE

SOFY Z PRACOWNI SPECJALISTÓW FIRMY SOFA PHASE, spółka z o.o.

Sofy PHASE zostały zaprojektowane, opracowane i wyprodukowane na Słowacji. Cieszymy się, że meble tapicerowane SOFA PHASE znalazły i wciąż znajdują miejsce w Waszych domach. O wygląd i jakość sof dba grupa oddanych projektantów, doświadczonych rzemieślników, specjalistów z długoletnim doświadczeniem w gałęzi rozwoju i produkcji mebla. Za powstawaniem tapicerowanych mebli stoją ludzie, którym zależy na tym, aby mogli Państwo podczas korzystania z sof PHASE czuć się komfortowo przez długi okres czasu. Wśród specjalistów, a przede wszystkim tysięcy zadowolonych konsumentów coraz bardziej popularne stają się oryginalne sofy PHASE prosto z naszych pracowni. Zajmujemy się produkcją z właściwą tradycyjnym manufakturom dokładnością, używjąc równocześnie wysoko rozwiniętych niemieckich technologii. Zadbajcie o swój komfort i zajrzyjcie do naszych hal produkcyjnych: przygotowaliśmy dla Was relację fotofraficzną, oraz filmiki.

Dobrej opinii o sofach PHASE sprzyja ich jakość, stabilność konstrukcji, nowowczesne, ale równocześnie ponadczasowe linie, oraz nasza otwartość wobec klienta, jego zainteresowań i dotychczasowcyh doświadczeń. Poznanie waszego życia z perspektywy sofy, waszych oczekiwań co do komfortowego i zdrowego siedzenia, leżenia,czy oparcia jest dla nas bardzo ważne i inspirujące. Wszystkie te oczekiwanie przekażemy naszym projektantom, technologom, majstrom, tapicerom, stolarzom i szwaczkom.

Meble tapicerowane PHASE znane są pośród mieszkańców Słowacji, Czech, Polski i Morawy. Powoli zyskujemy popularność w całej Europie. Aby przyszli właściciele tapczanów i kanap z łatwością mogli wybierać spośród oferty różnych modeli i szerokiej palety materiałowych, bądź skórzanych obić, firma SOFA PHASE otwarła w Czechach, na Słowacji i Polsce 20 salonów sprzedaży.

Nasz sukces to Wasze zainteresowanie.

NEWSLETTER
Aby lepiej pomóc Wam przy wyborze tej właściwej sofy, używamy plików cookies. Przeczytajcie, na czym polega używanie plików cookies.