logo sofa-phase sedackyphase

Projektant mebli PHASE

Mgr szt. Peter Ondrejka

Wyjątkowy design, który znajdziecie tylko w salonach meblowych Sofa Phase

Projektant sof PHASE

„Wyznaczamy trendy i spełniamy marzenia o idealnym mieszkaniu“

Projektowanie mebli, ale również design jako taki, jest dla mnie najlepszą drogą, jaką mogłem obrać w życiu. Nie traktuję tego jedynie jako pracy, która pozwala mi się utrzymać, ale również jako hobby. Projektowanie nowych, pięknych rzeczy, które przynoszą satysfakcję nie tylko mnie, ale również naszym klientom, którzy decydują się na kupno naszych sof, sprawia mi prawdziwą przyjemność. W swoich projektach staram się osiągnąć funkcjonalność i wysoki poziom estetyczny.

Spółka Phase posiada wielki potencjał. To innowacyjna firma, która nie skupia się na ilości, ale stawia nacisk na jakość. Podąża konkretną, obraną przez siebie drogą, ma swoje zasady, swoją filozofię i plany na przyszłość, które stawiają ją wysoko ponad konkurencją. Uwielbiam projektować dla tej firmy i tworzyć świetne designerskie meble, które będą służyć ludziom przez całe lata. Jako projektant darzę tę firmę pełnym zaufaniem i jestem szczęśliwy, że używają materiałów o wysokiej jakości i mają ponadprzeciętny stosunek do klienta, starając się jak najbardziej zaspokoić jego potrzeby.

W swoich projektach staram się osiągnąć wysoką jakość i innowacyjność, które są synonimami firmy Phase. Oprócz wizualnej strony produktów staram się dbać o komfort użytkownika, wiedząc dobrze, że w projektowaniu sof nie chodzi tylko i wyłącznie o formę, ale również o uczucie towarzyszące przy siedzeniu, bądź leżeniu na nich. Muszą służyć komfortowi klienta.

Obejrzyjcie przykładowe filmiki o tym, jak powstaje sofa, od projektu aż po realizację

NEWSLETTER
Aby lepiej pomóc Wam przy wyborze tej właściwej sofy, używamy plików cookies. Przeczytajcie, na czym polega używanie plików cookies.