logo sofa-phase sedackyphase

Dlaczego Phase

Dlaczego wybrać sofy marki  PHASE?

Oto kilka powodów, dlaczego sofy Phase są tak wyjątkowe i dlaczego właśnie sofy tej marki wybrało ponad 50 000 klientów.

GWARANCJA  4 LATA NA SOFĘ ZA DARMO

Zamiast typowych 2 lat firma PHASE proponuje Wam aż 4 lata gwarancji na swoje produkty

i to za darmo! Gwarancja nabiera ważności od 1.9. 2017

Zależy nam na jakości naszych produktów, dlatego jako dowód jakości oferujemy aż 4 lata gwarancji.

Co dla Was oznacza gwarancja 4 lat?

Posiadanie pewności, że przez  4 lata można liczyć na gwarancję, jest w przypadku tego typu asortymentu niezwykle ważne. Nigdy nie wiecie, co się wydarzy, a z przedłużoną gwarancją nie musicie się obawiać.  Team serwisowy  PHASE zadba o wszystko.

Jako jedyni oferujemy Wam możliwość ponadstandardowej gwarancji, którą do jeszcze  do niedawna proponowaliśmy za dodatkową opłatą.

Gwarancja 4 lat dotyczy całego produktu, bez materiału obiciowego. Gwarancja nie dotyczy mechanizmów rozkładania sofy.

W przypadku materiału obiciowego obowiązuje standardowa gwarancja  2 lat. Jeśli wybierzecie sofę w materiale obiciowym Emotion, Fiorellina  i Stellina uzyskacie gwarancję 5 lat na materiał obiciowy.

 

Gwarancyjny i pogwarancyjny SERWIS

„Każdego z nas może wytrącić z równowagi fakt, gdy po zakupie danego produktu okazuje się, że jest on uszkodzony, lub gdy ulegnie uszkodzeniu nieco później. Nie chcemy przez to powiedzieć, że w firmie SOFA PHASE nie zdarzają się reklamacje. Nie byłoby to zgodne z prawdą. Chcemy jedynie, aby każdy nasz klient miał świadomość, że jeśli przez przypadek dojdzie do uszkodzenia, gwarantujemy możliwość naprawy. Bez zająknięcia!“

 

Aby pozyskać Państwa maksymalne zaufanie wobec naszych produktów, stworzyliśmy Dział Reklamacji. W tym dziale pracuje inż. Ďurníková, która gotowa jest rozwiązać każdy problem, który stanie Państwu na drodze. Nie muszą Państwo udawać się do żadnej z naszych placówek i tracić swojego cennego czasu i pieniędzy. Wszystko załatwią Państwo nie wychodząc z domu i bez jakichkolwiek problemów.

 

Pogwarancyjny SERwIS

Grupy materiałów Exclusive i Wysoka jakość znajdą Państwo tylko w salonach SOFA PHASE. To ekskluzywny produkt stworzony z myślą o jednym i konkretnym dystrybutorze. Nie znajdą ich Państwo u konkurencji. To wyjątkowe materiały, stworzone dla wyjątkowego domowego zacisza. Polecamy zapoznać się z ofertą osobiście w salonach Phase.

Te materiały na obicia znajdą Państwo wyłącznie w salonach PHASE.

EMOTION

Poznajcie naszą najnowszą ofertę o najwyższej jakości! To materiał EMOTION utkany ze specjalnych poliestrowych włókien, ze wzmocnieniem Easy-care, które jest odporne na ścierania się i umożliwia bardzo proste i szybkie czyszczenie sofy. EMOTION ma potwierdzoną gwarancję jakości! Na ten materiał oferujemy aż pięcioletnią gwarancję!

 

 

FIORELLINA

Sprawdźcie nowości w naszej ofercie! Wysoka jakość! Materiał FIORELLINA tkany ze specjalnych włókien poliestrowych utrwalonych systemem Easy-care, który sprawia, że pielęgnacja mebla staje się łatwiejsza i szybsza, a powierzchnia sofy pozostaje odporna na ścieranie.
Zależy nam na jakości materiału fIORELLINA! Na ten materiał oferujemy gwarancję nawet do 5 lat!

 

 

STELLINA

Sprawdźcie nowości w naszej ofercie! Wysoka jakość! Materiał STELLINA tkany ze specjalnych włókien poliestrowych utrwalonych systemem Easy-care, który sprawia, że pielęgnacja mebla staje się łatwiejsza i szybsza, a powierzchnia sofy pozostaje odporna na ścieranie.
Zależy nam na jakości materiału STELLINA! Na ten materiał oferujemy gwarancję nawet do 5 lat!

 

 

Grupy materiałów Exclusive i Wysoka jakość znajdą Państwo tylko w salonach SOFA PHASE. To ekskluzywny produkt stworzony z myślą o jednym i konkretnym dystrybutorze. Nie znajdą ich Państwo u konkurencji. To wyjątkowe materiały, stworzone dla wyjątkowego domowego zacisza. Polecamy zapoznać się z ofertą osobiście w salonach Phase.

Te materiały na obicia znajdą Państwo wyłącznie w salonach PHASE.

Słowacka produkcja, własny design

Jesteśmy na słowackim rynku już ponad 10 lat podczas których udoskonaliliśmy nie tylko technologię, sprzedaż, ale również jakość. Niepowtarzalny design, który znajdziecie tylko w salonach sprzedaży Sofa Phase. My nie kupujemy sof, my je projektujemy.

Dysponujemy własnym studio, oraz produkcją. Nasz projektant mgr. szt. Peter Ondrejka w swoich projektach stara się osiągnąć innowację, która jest synonimem firmy Sofa Phase. Wysłuchujemy Państwa, aby dowiedzieć się, jakie są Państwa potrzeby. Kierunek, w którym podążamy definiowany jest poprzez życzenia naszych klientów. Oprócz strony wizualnej produktów dbamy o komfort użytkownika. W projektowaniu sof nie chodzi jedynie o ich kształt, ale również o uczucie towarzyszące wygodnemu siedzeniu, bądź leżeniu. Sofa Phase musi służyć Państwa wygodzie.

Projektant sof PHASE

Mgr. art Peter Ondrejka

„Wyznaczamy trendy i spełniamy marzenia o idealnym mieszkaniu“

 

Projektowanie mebli, ale również design jako taki, jest dla mnie najlepszą drogą, jaką mogłem obrać w życiu. Nie traktuję tego jedynie jako pracy, która pozwala mi się utrzymać, ale również jako hobby w projektowaniu nowych, pięknych rzeczy, które przynoszą satysfakcję nie tylko mnie, ale również naszym klientom, którzy decydują się na kupno naszych sof. W swoich projektach staram się osiągnąć funkcjonalność i wysoki poziom estetyczny.

Spółka Phase posiada wielki potencjał. To innowacyjna firma, która nie skupia się na ilości, ale stawia nacisk na jakość. Ma swoją konkretną, obraną przez siebie drogę, swoje zasady, swoją filozofię i plany na przyszłość, które stawiają ją wysoko ponad konkurencją. Uwielbiam pracować w tej firmie jako projektant i tworzyć świetne designerskie meble, które będą służyć ludziom przez całe lata. Jako projektant darzę tę firmę pełnym zaufaniem i jestem szczęśliwy, że używają materiałów o wysokiej jakości i mają ponadprzeciętny stosunek do klienta, starając się jak najbardziej zaspokoić jego potrzeby.

W swoich projektach staram się osiągnąć wysoką jakość i innowacyjność, które są synonimami firmy Phase. Oprócz wizualnej strony produktów staram się dbać o komfort użytkownika, wiedząc dobrze, że w projektowaniu mebli nie chodzi tylko i wyłącznie o formę, ale również o uczucia towarzyszące przy siedzeniu, bądź leżeniu na nich. Muszą służyć komfortowi klienta.

„Naszym celem nie jest sprzedaż produktu za wszelką cenę, ale zadowolenie naszego klienta. Lepiej w ogóle nie mieć klientów, aniżeli mieć klientów niezadowolonych…“

Łukasz Otremba, Założyciel  firmy SOFA PHASE

Jeśli nasz mebel nie spełni Państwa oczekiwań, zwrócimy Państwu pieniądze!

Są Państwo ciekawi, jak to możliwe? Chcą Państwo wiedzieć więcej? Zachęcamy do przeczytania:

Z pewnością przy zakupie sofy zadają sobie Państwo następujące pytania:

  • Sofy jakiej firmy bądź marki powinienem kupić?
  • Lepiej kupić droższą czy tańszą kanapę?
  • Czy firma którą wybiorę nie rozczaruje mnie?
  • Co jeśli rozczarują mnie ich usługi?
  • Co jeśli wybiorę kolor obicia, który po dostarczeniu okaże się niewłaściwy?
  • Jak będą się zachowywać wobec mnie pracownicy firmy, jeśli złożę reklamację?

Odpowiedzi znają Państwo dobrze. Większość firm najbardziej interesuje się tym, ile pieniędzy zostawiają Państwo w ich kieszeni. A co dzieje się potem, jaki mebel otrzymujecie- to już nikogo nie obchodzi.

AJeśli kupują Państwo mebel PHASE, kupują Państwo pewność i radość z pięknej sofy, fotela, czy kanapy, bez jakichkolwiek obaw. Oprócz tego, że macie możliwość przedłużenia Gwarancji na 5 lat, postanowiliśmy jeszcze bardziej zadbać o jakość usług i zagwarantować„Gwarancję zwrotu pieniędzy do 3 dni po dostawie sofy!“

Jeśli sofa PHASE nie spełni Państwa oczekiwań, zobowiązujemy się zabrać ją z powrotem i zwrócić Państwu pieniądze! Bez podawania przyczyny. Zupełnie niestandardowo i wyprzedzając dzisiejsze trendy!

 


Fotografie naszych klientów

 

 

Fotografie

Referencje wystawione przez naszych klientów

 

 

ReferencJe

NEWSLETTER
Aby lepiej pomóc Wam przy wyborze tej właściwej sofy, używamy plików cookies. Przeczytajcie, na czym polega używanie plików cookies.