logo sofa-phase sedackyphase

Referencje wystawione przez naszych klientów

Chcecie wysłać referencję?

Będzie nam niezwykle miło, jeśli opiszecie nam swoje doświadzczenie dotyczące całego procesu dostarczenia sofy, oraz czy jesteście z niej zadowoleni…

Popraw oznaczone pola i ponownie wyślij formularz.
Wasza wiadomość została wysłana pomyślnie.
 • Dzień dobry

  Zamówiliśmy dzisiaj u Was na Galvanigo naszą nową sof. W poniedziałek dotarliśmy do salonu zaraz przed zamknięciem, pomimo tego od razu zajęła się nami pani Župančičová. Szukała z nami najlepszego rozwiązania, poradziła, wiedziała co jak, pokazała materiały, zestawiała tak, żebyśmy zmieścili się w potrzebnych rozmiarach. Wyszliśmy jakieś 20 min po zámknięciu. Pomimo tego wciąż miała uśmiech na twarzy.
  Dlatego właśnie dokonaliśmy dzisiaj zamówienia u Was w salonie.

  Dziękujemy!

  Pozdrawiamy Zuzana & Andrej

  ·         Dzień dobry,

  Bardzo dziękuję. Jestem nad wyraz zadowolona, moje siostry dzięki mojemu zamówieniu zdecydowały się kupić sobie wielką i piękną sofę do swojego salonu, dzięki czemu cała rodzina będzie czuć komfort i cieszyć się pięknem sofy.

  Dziękujemy Janka Danišová

  Dzień dobry,

  Dziękujemy za profesjonalne i przyjacielskie podejście do klienta! Polecimy Waszą firmę również przyjaciołom.

  Anna, Koszyce

  ·         Dzień dobry,

  Chcieliśmy kupić sofę do salonu, przyjaciółka poleciła nam sofy o wysokiej jakości. 9.9.2016 przed południem odwiedziliśmy Wasz salon na Galvaniho w Bratysławie. Byłam z dwoma synami i najmłodszym wnukiem. Musimy pochwalić ochotę, cierpliwość i uważność Waszych pracowniczek. Mieliśmy ze sobą miesięcznego dzidziusia. Z takim maluchem trwa to dłużej, pani sprzedawczyni zauważyła, że jesteśmy z małym dzieckiem i klimatyzację dostosowała do niego…

  Pomimo tego, że nasze kryteria wyboru były rozbudowane, bez problemu Wasze sprzedawczynie poświęciły nam czas. Co prawda chcemy wybrać towar z outletu, ale chcieliśmy go dokładnie wypróbować na żywo.

  Musimy pochwalić i dziękujemy.

  Ernestina Podolska, Senec

  ·         Dzień dobry

  To była najlepsza inwestycja 🙂 cała rodzina dosłownie zakochała się w sofie. Dzięki temu, że jest przestronna, każdy tam znalazł miejsce dla siebie. Nasza czteroosobowa rodzina dosłownie kocha leniuchować na sofie Cannes 😉

  Wasza firma nas miło zaskoczyła. Od zamówienia aż do dostawy spotkaliśmy się z samymi pozytywami. Pracownicy byli mili, chętni do pomocy i uprzejmi. Z takim podejściem do klienta trudno się dzisiaj spotkać. Zakup sofy w firmie Phase, to był dla nas ten właściwy wybór. Dziękujemy.

  ·         Dzień dobry,

  Dziękujemy Wam za cudowny personel, który macie. Oprócz szezlongu, który mamy od Was, mamy również sofę, która ma co prawda już 6 lat, ale nie widać na niej śladów użycia, a mamy 4 letniego chłopca w domu, który ubóstwia na niej skakać i jeść śniadanie. To też był jeden z powodów, dlaczego wybrać szezlong firmy phase dlatego naprawdę Wam dziękujemy i życzymy wiele sukcesów w pracy i nowych, zadowolonych klientów.

  Nataly Ledlova

  ·         Dzień dobry Panie Duras,

  Chciałabym Panu bardzo podziękować w imieniu całej rodziny za sofę, która wygląda dokładnie tak jak sobie wyobrażaliśmy…jest po prostu niesamowita:). Doceniam Wasze profesjonalne podejście, uśmiechnięte, miłe i chętne do pomocy sprzedawczynie w Bańskiej Bystrzycy, szkoda tylko, że w dzisiejszych czasach spotykamy się z takim podejściem bardzo rzadko. Pańska firma jest fantastyczna, a z tych 10-ciu punktów macie u nas 5, jeszcze raz dziękuję i życzę wiele sukcesów 🙂

  Pozdrawiam wraz z rodziną Čilliková

  ·         Dzień dobry

  Chciałabym podziękować całej załodze za profesjonalną pracę, którą wykonali z moją wymarzoną sofą, to było ogromne zaskoczenie dla mojej rodziny, są nią zachwyceni. Ja też jestem bardzo szczęśliwa, że spełnił się mój sen. Wysyłam również ogromne podziękowania pani Slávke Polomskej z salonu sprzedaży w Popradzie, która poświęciła mi dużo czasu, wszystko mi wyjaśniła i poradziła z uśmiechem na twarzy, dziękuję. Życzę wiele sukcesów i wielu nowych klientów, jeszcze raz dziękuję.

  Pozdrawiam, Nevrlyová

  Dzień dobry

  wreszcie przyszedł czas, że mamy trochę więcej wolnego czasu po pracy i chcielibyśmy z chłopakiem podzielić się zdjęciem sofy Lamia, z której naprawdę jesteśmy zadowoleni.
  Trochę zwlekaliśmy z wysłaniem zdjęcia, bo ciągle jesteśmy w fazie przerabiania mieszkania, ale aspoň sme si mohli dlhšie testovať a užívať novú sedačkuale przynajmniej mogliśmy dłużej używać i testować nową sofę.
  Mamy nadzieję, że wciąż będzi nam umilać chwile wieczornego odpoczynku, albo wspólne chwile podczas odwiedzin, podczas których będziemy się chwalić nową sofą i równocześnie polecać kolegom i znajomym.
  Chcielibyśmy bardzo podziękować paniom sprzedawczyniom w Żylinie za profesjonalne podejście, za to, że podczas naszej wizyty bezproblemowo pokazały nam różne modele i doradziły w kwestii wyboru materiału obiciowego.

  Pozdrawiamy Patrícia Javorská i Marek Čéč

  ·         Dzień dobry,

  Chciałabym bardzo podziękować. Sofa wygląda pięknie, dokładnie to, co zamówiłam, a na dodatek naprawdę bardzo wygodna, czuć tę jakość. Będę polecać dalej!
  Muszę też pochwalić serwis- panowie, którzy dostarczyli mi sofę, ale również paniom w sklepie w BB – pani Jela M. jak również jej koleżanka, były niezwykle miłe,profesjonalne i pomocne. Nic nie stanowiło problemu – tak właśnie wyobrażam sobie obsługę na wysokim poziomie.

  Jeszcze raz dziękuję bardzo i życzę wielu zadowolonych klientów, takich jak ja,

  Miłego dnia, Mrenová

   

   

NEWSLETTER
Aby lepiej pomóc Wam przy wyborze tej właściwej sofy, używamy plików cookies. Przeczytajcie, na czym polega używanie plików cookies.